უნდა ვიცოდეთ, რომ წულუკიანის „კომისიაზე“ მისული ნებისმიერი პირი არის ივანიშვილის რეჟიმის მოკავშირე და არანაირი „გამპრავებელი“ ბოდიალი ამას არ უშველის, წერტილი - ნიკა გვარამია
უნდა ვიცოდეთ, რომ წულუკიანის „კომისიაზე“ მისული ნებისმიერი პირი არის ივანიშვილის რეჟიმის მოკავშირე და არანაირი „გამპრავებელი“ ბოდიალი ამას არ უშველის. წერტილი, – ამის შესახებ კოალიცია „ცვლილებებისთვის“ წევრი ნიკა გვარამია სოციალურ ქსელში წერს.
„უნდა ვიცოდეთ, რომ წულუკიანის „კომისიაზე“ მისული ნებისმიერი პირი არის ივანიშვილის რეჟიმის მოკავშირე და არანაირი „გამპრავებელი“ ბოდიალი ამას არ უშველის. წერტილი, – წერს გვარამია.
პარლამენტის საგამოძიებო კომისიის დღევანდელ სხდომაზე გამოიკითხნენ 2004-2007 წლებში შიდა ქართლის სახელმწიფო რწმუნებული მიხეილ ქარელი, საქართველოს საგარეო საქმეთა ყოფილი მინისტრი გრიგოლ ვაშაძე და 2008 წლის აგვისტოს ომის თემაზე შექმნილი პარლამენტის დროებითი კომისიის ხელმძღვანელი პაატა დავითაია. სხდომა ამ წუთებშიც გრძელდება.