საქართველოს რკინიგზა - რუსეთსა და საქართველოს შორის სარკინიგზო მიმოსვლის განახლებაზე საუბარი არ არის, გაუგებარია, რატომ დადგა ეს საკითხი დღის წესრიგში
შოთა ბერეკაშვილი საპარლამენტო კომისიის მიზნებზე: ახლა ვართ პრობლემების იდენტიფიცირების ეტაპზე. შემდეგი ეტაპი იქნება ანალიტიკა, ბოლო ეტაპი - შესაბამისი ინსტრუმენტების ამოქმედება, რომელიც საშუალებას მოგვცემს, სექტორი გავხადოთ უფრო კონკურენტუნარიანი და ეფექტური
13.02.2026 15:53
Daily Mail: „ლეიბორისტული პარტია“ ტრანსგენდერ ბავშვებს დაწყებითი სკოლების კარს უხსნის: მთავრობა 4 წლის ბავშვებს სქესის შეცვლის ნებას რთავს
13.02.2026 15:15
შპს "ტირიფონის ხილის" წარმომადგენელი ზურაბ გოჯიაშვილი: რომ არ ყოფილიყო ის სახელმწიფო პროგრამები, რომლებიც შექმენით 2013 წელს, ჩვენ ასეთ რისკიან ბიზნესს ხელს არ მოვკიდებდით
13.02.2026 15:03
სოსო მანჯავიძე: ზოგიერთი პოლიტიკური აქტივისტი ჩივის, ნაცებთან რატომ გვაიგივებენო - ნაცი არ არის პარტიული კუთვნილება, ეს არის სულიერი მდგომარეობა, ამ სულიერ მდგომარებაში მყოფი ადამიანი, ყოველ დილას იღვიძებს აზრით, თუ ვის რა ავნოს, როგორ მოწამლოს გარემო და რა ფორმით გამოხატოს უარყოფითი ემოციები