ირაკლი კუპრაძე - „ლელო“ არ გახდება არანაირი ერთობის ნაწილი უახლოეს მომავალში, ეს არც განიხილება, ვაგრძელებთ სვლას დამოუკიდებელი ხაზით
„ლელო“ არ გახდება არანაირი ერთობის ნაწილი უახლოეს მომავალში, ეს არც განიხილება, – ამის შესახებ „ლელო – ძლიერი საქართველოს“ წევრმა, ირაკლი კუპრაძემ განაცხადა.
მისივე თქმით, დამოუკიდებელი ხაზით აგრძელებენ სვლას.
„ჩვენ ვაგრძელებთ სვლას დამოუკიდებელი ხაზით – ვაგრძელებთ პარტიის განვითარებას, მოქალაქეებთან კომუნიკაციას, ვაგრძელებთ ივანიშვილის ძალადობრივ, ავტორიტარულ, რუსულ რეჟიმთან ბრძოლას და წინააღმდეგობას. ამისთვის ჩვენ ვიხდით ძალიან მძიმე ფასს – ჩვენი პარტიის აკრძალვას აპირებს ბიძინა ივანიშვილი, ჩვენი პარტიის ლიდერი მამუკა ხაზარაძე ოთხწლიანი ციხისთვის არის ახლა შემზადებული ბიძინა ივანიშვილის მხრიდან. ამიტომ არანაირი კომპრომისი. ჩვენ გვაქვს ერთადერთი ხაზი – წინააღმდეგობა იქნება ურყევი, ყველგან“, – განაცხადა ირაკლი კუპრაძემ.