სხვადასხვა სამუშაოების ჩატარების გამო 19 თებერვალს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის, ეკა ბეჟანიშვილის, ილურიძის, კნოლევის, დიდი ჯიხაიშის, ვლადიმერ კოკინაკის, ლომთათიძის, ქსოვრელის, ღოღობერიძის, ილურიძის, თმოგვის, ქართლის, სვერის, დაისის, იმერეთის, მუხრანის, ზედაზენის, ჯავის, აბაის, ზვარეთის, იფნევის, მოლითის, ვახტანგ ნინუას, ვაზიანის, გოგაშენის, კვერნაულის, მექანიზაციის, კიკვიძის, ჟველაურის, ბჟოლეთის და არალეთის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გურამიშვილის გამზირის (ნაწილობრივ), ჭყონდიდელის, მაგნიტოგორსკის, გაფრინდაშვილის, ღრმაღელის, მოლითის, თორნიკე ერისთავის, ტოროშელიძის, ოქტომბრის, მექანიზაციის, კარალეთის, ღოღობერიძის, ვახტანგ ნინუას, ქსნის, ზესტაფონის, კნოლევის, ცოტნე დადიანის, რაფიელ ერისთავის და დაისის ქუჩების მოსახლეობას.
დიდუბის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიღმის მასივის III კვატლის და აკაკი ბელიაშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი დიღმის III, IV მიკრორაიონების, "ნატბეურების" დასახლების, ბაგრატ III-ის, პეტრიწის, მეფე არჩილის, სტრაბონის, მირიან მეფის, ლამბერტის, ნიკო ბურის, ვეფხისტყაოსნის, კლაპროთის, ნესტან-დარეჯანის, რაინეგსის, ჰუბერტის, ლუარსაბ ანდრონიკაშვილის, რაფიელ დანიბეგაშვილის, შაქარიშვილის და დემეტრე თავდადებულის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დიდი დიღმის III, IV მიკრორაიონების, ბაგრატ III-ის, პეტრიწის, მეფე არჩილის, სტრაბონის, მირიან მეფის, ლამბერტის, ნიკო ბურის, ვეფხისტყაოსნის, კლაპროთის, ნესტან-დარეჯანის, რაინეგსის, ჰუბერტის, ლუარსაბ ანდრონიკაშვილის და რაფიელ დანიბეგაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვარკეთილი-3 II, III, IV მიკრორაიონების, საქართველოს ერთიანობისთვის მებრძოლთა, ბარბარე მაჭავარიანი-წერეთლის, ილია სუხიშვილის, ვიქტორ კუპრაძის, ლადო კოტეტიშვილის, ჯავახეთის, გრიგოლ ლორთქიფანიძის, ჯავრიშვილის, სესილია თაყაიშვილის, იოთამ ზედგენიძის და ნაზი შამანაურის ქუჩების მოსახლეობას.
კომპანია ბოდიშს უხდის მომხმარებლებს შექმნილი დისკომფორტის გამო. სამუშაოების დასრულების შემდეგ აბონენტებს ელექტრომომარაგება აღუდგება.