ზაალ ანჯაფარიძე: კეზერაშვილის სხვადასხვა ბუნაგიდან კიდევ რამდენ ნაძარცვს ამოიღებენ, სერიალი, ალბათ, მრავალსერიიანი გამოვა, მისი ჭუჭყიანი ფულებით დაპურებულნი კი დაშლიგინებენ რუსთაველზე და ამყრალებენ ტელეეთერს
ექსპერტი ზაალ ანჯაფარიძე „ქრონიკის“ ინფორმაციას ეხმიანება, რომლის მიხედვით, დავით კეზერაშვილის სახლიდან მილიონობით დოლარის ღირებულების ბრილიანტები ამოიღეს.
როგორც ანჯაფარიძე აღნიშნავს, კეზერაშვილის სხვადასხვა ბუნაგიდან კიდევ რამდენ ნაძარცვს ამოიღებენ, სერიალი, ალბათ, მრავალსერიიანი გამოვა, მისი ჭუჭყიანი ფულებით დაპურებულნი კი დაშლიგინებენ რუსთაველზე და ამყრალებენ ტელეეთერს.
„კეზერაშვილის სხვადასხვა ბუნაგიდან კიდევ რამდენ ნაძარცვს ამოიღებენ, სერიალი, ალბათ, მრავალსერიიანი გამოვა. კეზერაშვილის ჭუჭყიანი ფულებით დაპურებულნი კი დაშლიგინებენ რუსთაველზე, ამყრალებენ ტელეეთერს.....და ა. შ.“, - წერს ზაალ ანჯაფარიძე.