შალვა პაპუაშვილი - ოპოზიცია ომის დაწყებიდან ოთხი წლის თავზე იმას ლაპარაკობს მშვიდობაზე, რასაც „ქართული ოცნება“ ამბობდა 2022 წლის თებერვლიდანვე, დააგვიანეს, მშვიდობა შევინარჩუნეთ
"ოპოზიცია ომის დაწყებიდან 4 წლის თავზე იმას ლაპარაკობს მშვიდობაზე, რასაც "ქართული ოცნება" ამბობდა 2022 წლის თებერვლიდანვე. დააგვიანეს. მშვიდობა შევინარჩუნეთ." - ამის შესახებ საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარე შალვა პაპუაშვილი სოციალურ ქსელში წერს და „რუსთავი 2“- ის ეთერში გამართულ დებატებს ეხმაურება.
პაპუაშვილის თქმით, მაშინ, როდესაც ხეოლისუფლება ეროვნულ ინტერესებზე ლაპარაკობს, "ოპოზიცია ისევ ბრიუსელის წინაშე ცალ ფეხზე დგომისკენ მოგვიწოდებს"
"ოპოზიცია ომის დაწყებიდან 4 წლის თავზე იმას ლაპარაკობს მშვიდობაზე, რასაც "ქართული ოცნება" ამბობდა 2022 წლის თებერვლიდანვე.დააგვიანეს.მშვიდობა შევინარჩუნეთ.ახლა ვლაპარაკობთ ეროვნულინტერესზე. ოპოზიცია კი ისევ ბრიუსელის წინაშე ცალ ფეხზე დგომისკენ მოგვიწოდებს. გამოიცანით, რა მოხდება 4 წლის თავზე…" - წერს პაპუაშვილი