2 ოქტომბერს მხარს ვუჭერთ, სტაბილურობას, პროგრესს და ძლიერ სამტრედიას - დავით ბახტაძე
პარტიის პიარსამსახურის ინფორმაციით, 2 ოქტომბერს „ქართული ოცნების“ გუნდის უპირობო გამარჯვებას სამტრედიაში უკვე მოუთმენლად ელიან. მშვიდ და კონკურენტუნარიან წინასაარჩევნო გარემოში მერობის და დეპუტატობის კანდიდატებმა სამომავლოდ დაგეგმილ პროექტებზე მოსახლეობასთან ამომწუარვად ისაუბრეს.
დასკვნითი შეხვედრები უკვე გაიმართა ქალაქის ცენტრალურ ნაწილში, სადაც მმართველი პარტიისადმი პატივისცემა და მხარდაჭერა მოქალაქეებმა ღიად დააფიქსირეს.
„მჯერა 2 ოქტომბერს ჩვენ ყველა ერთად მივიღებთ მნიშვნელოვან გადაწყვეტილებას. მხარს დავუჭერთ სტაბილურობას, პროგრესს და ძლიერ სამტრედიას. „ქართული ოცნების“ გუნდი დამაჯერებლად გაიმარჯვებს ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში და ჩვენ ერთად ავაშენებთ ძლიერ, განვითარებულ სამტრედიას“, - განაცხადა დავით ბახტაძემ.
პარტიის პიარსამსახურის ინფორმაციით, საარჩევნო კამპანიის ფარგლებში, სამტრედიის მუნიციპალიტეტის მერობის კანდიდატმა, დავით ბახტაძემ მუნიციპალიტეტის მასშტაბით, ყველა უბანში და ადმინისტრაციულ ერთეულში გამართა შეხვედრები.