გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო 2 აპრილს ელექტრომომარაგება დროებით შეიზღუდება
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 16:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გლდანის მასივის „ა“, I მიკრორაიონების, მუხიანის დასახლების, მეტრო „ახმეტელის“ მიმდებარე ტერიტორიის, ანგია ბოჭორიშვილის, თეიმურაზ ბოჭორიშვილის, გობრონიძის, ნოზაძის, მოსულიშვილის, ხიზანიშვილის, შეშელიძის და ვეკუას ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ურიდიას, ძმობის, მესხის, კისისხევის, წრომის, ცქიტიშვილის, ქებურიას, კიკნაძის, მანჯგალაძის, მიქატაძის, უიარაღოს, კახიანის, ინწკირველის, ასათიანის, ჩოდრიშვილის, მახალდიანის, ჩხიკვაძის, მიქატაძის, ინანიშვილის, ბიჩინაშვილის, სიხარულიძის, გამყრელიძის, გარიყულის, თიანეთის, ალექსანდრე ბარამიძის და ჩარგლის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: საქსოფმანქანის დასახლების IVკვარტლიის და ლილოს დასახლების IV კვარტლის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ლისის ტბის მიმდებარე ტერიტორიის, ვაშლიჯვრის დასახლების, მარშალ გელოვანის გამზირის, არზაყან ემხვარის, გოძიაშვილის, მაჭავარიანის, თოფურიძე ვალენტინის და პეტრიწის ქუჩების მოსახლეობას.